گفت و گوي اخلاقي تربيتي

گفت و گو با سركار خانم فلاحي استاد حوزه ي علميه و سرمربي حلقات صالحين

دشمن هم و غمش این است که جمهوری اسلامی نباشد و چون میداند ظرف تقابل حکومت الله و حکومت طاغوت،ایران اسلامی و امریکاست و کوتاهترین راه نفوذ را قشر زنان میداند که با جذاب تر کردن غیرارزشها برای آنان میخواهد اساس خانواده را در ایران متزلزل کند.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان: در اين گفت و گو سركار خانم فلاحي ابتدا با دعاي اللهم عرفنی نفسک فانک ان لم تعرفنی نفسک لم اعرف رسولک.اللهم عرفنی رسولک فانک ان لم تعرفنی رسولک لم اعرف حجتک. اللهم عرفنی حجتک فانک ان لم تعرفنی حجتک ضللت عن دینی سخنان خود را آغاز نموده و اظهار داشتند:ابعاد نفوذ دشمن، شامل نفوذ سیاسی، فرهنگی، امنیتی، علمی، اجتماعي و اقتصادی میشود که ازطریق نخبگان و زنان وارد شود . هدف دشمن از نفوذ اهداف کلان و اهداف عملیاتی است و هدف بالاتر آنان استحاله و براندازی است که حضرت آقا میفرمایند سالهاست شیطان بزرگ از براندازی ناامید شده و میخواهد تغییر رفتار دهد.

ايشان همچنين ابراز داشتند: اهداف عملیاتی و راهبردی در پرو‍‍ژه نفوذ، تغییر در ماهیت اسلامی انقلابی اعتقادی با ترویج اسلام سکولار، اسلام تکفیری، شیعه انگلیسی و جداسازی تدریجی مردم ازنظام و تحقق نافرمانی مدنی و خالی کردن پشتوانه است. وي افزود: دشمن هم و غمش این است که جمهوری اسلامی نباشد چون میداند ظرف تقابل حکومت الله وحکومت طاغوت، ایران اسلامی و آمریکاست وکوتاهترین راه نفوذ را قشر زنان میداند ، با جذاب تر کردن غیرارزشها برای آنان میخواهد اساس خانواده را در ایران متزلزل کند. چون درغرب خانوار هست و خانواده نیست طراح برنامه های ماهواره ای گفته کاری میکنم اسم مادر در ایران به لجن کشیده شود که این امر ضرورت میطلبد حوزه های خواهران با حضور پررنگ و عمل و توسل به حضرات معصومین علیهم السلام آرزوی آن شیطان بزرگ را نقش برآب کنند و ارزشهای اسلامی و سبک زندگی اسلامی را در جامعه پیاده کرده و در عرصه تبلیغ خوش بدرخشند.

ايشان در مورد موضوع نفوذ اظهار داشتند: نفوذ که رخنه نامحسوس بدون هیچ اکراه و اجباری است دونوع هست؛ موردی و جریانی. حضرت آقا تاکید فرمودند مواظب نفوذ دشمن باشیم؛ نفوذ جریانی مثل نفوذ از طریق گفتمان و تشکیلات و نفوذ موردی از طریق بیت افراد صورت ميگيرد؛ که مداحان باید مواظب باشند با ابزار نفوذ مثل پول و جاذبه های جنسی، ناخواسته جذب دشمن نشوند حضرت آقا درمورد نفوذ دو نكته را بیان فرمودند: یکی انقلابیگری و  یکی جهاد کبیر.که باید یک مداح علاوه بر شاخصه های انقلابیگری، حساسیت در برابردشمن و نقشه دشمن و عدم تبعیت از آن، دشمن شناس خوبی باشد، یعنی عدم تبعیت از دشمن وتلاش برای نقش برآب کردن نقشه دشمن کند. هدف دشمن نفوذ در قشر موثرجامعه مثل مداحان میباشد و زمانی موفق میشود که مداحان به مشکلات و مسایل سیاسی بصیرت و آگاهی نداشته باشند، مانند جریان شیعه انگلیسی .پس استقلال سیاسی براي يك مداح یعنی دشمن او را فریب ندهد و تقوای دینی و سیاسی یعنی ازلغزشهای که دشمن از آن استفاده میکند پرهیز کند که راه میانبر این معرفت به اسلام، حب و معرفت به ولایت فقیه است که کرسیش کرسی حجت بن الحسن عسگری(عج) است؛پس در هیچ موردی پا را فراتر از دستورات حضرت آقا نگذارد وعقب نماند بلکه  به فرمان ولیش باشد. به عنوان مثال وقتی رهبری میفرماید وقت اذان مجلست مردم را از واجب دور نکند یا فلان آهنگ را برای مداحی استفاده نکن و جوانهارو جذب اسلام و انقلاب کن، باید با گفتن علی عینی دعوت رهبرش را لبیک بگوید و آسیبهای مداحی ر ازخود دورکند به طور خلاضه مجلسش درشان اهل البیت باشد وضمن اینکه جاذبه موجه ومورد نظر اسلام برای دوستان داشته باشد، برای دشمنان دافعه داشته باشد و در راه تحصیل مرضییات امام عصر و تجنب از مبغوضات این بزرگوار تلاش کند، و چون چراغی برای هدایت جامعه در راه اسلام باشد.

اللهم عجل لولیک الفرج اللهم اهلک اعداء الاسلام والمسلمین . اللهم احفظ سیدنا و مولانا و امامنا سیدعلی حسینی خامنه ای .اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا
 

خبرهای تازه