بيانيه سازمان بسيج مداحان استان لرستان

بیانیه سازمان بسيج مداحان استان لرستان در پی شهادت مداح اهل بیت علیهم السلام شهید جواد تیموری

بیانیه سازمان بسيج مداحان استان لرستان در پی شهادت مداح اهل بیت علیهم السلام شهید جواد تیموری در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی در تاریخ 17 خرداد 96

بسم الله الرحمن الرحیم

(من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا)

از مومنان مردانی هستند كه به پیمانی كه با خدا بسته بودند وفا كردند بعضی بر سرپیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نكرده اند.   احزاب آیه 23

در روزگاری که دشمنان خدا با یاری و درایت شیطانی تمام قد به پاخواسته و دین خدا را هدف قرار داده اند و برای به هدف رسیدن از هیچ جنایتی اغماض نمی کنند، شیرمردان و شیرزنان ایرانی در زیر سایه ولایت عظمای فقیه مخلصانه جان خود را در طبق اخلاص نهاده اند و شبانه روز در تقابل با جبهه شیطان در جنگند.

امروز در کشور پهناوری مثل ایران و با توجه به شرایط استراتژیک آن و فتنه های شیطانی وهابی که دور تا دور نوار های مرزی این مرز و بوم را فراگرفته و متاسفانه روزانه شمار زیادی از انسانهای مظلوم و بی گناه به دست شقی ترین افراد زمان مظلومانه کشته می شوند اگر مدافعان حریم آل الله علیهم السلام در عراق و سوریه و لبنان به نبرد با استکبار و شیطان نمی پرداختند باید این روزها و شب ها را در خیابان های خاک عزیز میهنمان با تکفیری های سعودی اسرائیلی داعش میجنگیدیم.

در این میان اما عده ای نادان غرب زده و شاید هم فریب خورده در منسب ها و جایگا های مهمی در جمهوری اسلامی ایران در تریبون های رسمی  و غیر رسمی همانند جبهه استکبار، ولیکن از پشت خنجر به سربازان جان بر کف ولایت می زنند و هر بار به نحوی مدافعان و سربازان این مرز و بوم را به سخره می گیرند و موجبات شادی دشمنان و نیز جسارت  کردن آنان را خواسته یا ناخواسته فراهم می کنند.

ملت شریف و بزرگ ایران در روز 17خرداد 1396 که مصادف با 12 رمضان سال 1437 قمری بود شاهد حادثه ای تلخ بودند که عده ای رذل حیوان صفت به بهانه های واهی به قلب تپنده جهان اسلام حمله کردند و ساعاتی امورات مردم را مختل نمودند و البته در این مورد بسنده می کنیم به کلام امام عزیز تر از جانمان که فرمودند : (این ترقه بازی ها تاثیری در اراده ملت ایران ندارد).

بسیج مداحان لرستان هم به نوبه خود این حادثه تروریستی را محکوم نموده و بیزاری خود را از استکبار جهانی و ایادی رذلش اعلام می نماید.

اما متوجه شدیم در حمله تروریستی به حرم امام خمینی رحمت الله علیه و مجلس شورای اسلامی نوکری از نوکران آستان مقدس اباعبدلله الحسین علیه السلام و از همرزمان ما در جامعه بسیج مداحان به درجه رفیع شهادت نائل شده اند.

شهید جواد تیموری سومین شهید جامعه بسیج مداحان کشور هستند که با خون خود پای این شجره طیبه را امضاء نمودند.

شهادت این شهید بزرگوار را به ساحت قدسی امام زمان ارواحنا بفداه، رهبر عظیم الشان انقلاب، عموم ملت ایران، خانواده معظم ایشان، جامعه مداحان و بالاخص سازمان بسیج مداحان  تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

امیدواریم که به برکت خون شهدایی همچون شهید جواد تیموری و الطاف حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها بتوانیم همچنان گذشته بلکه با گام های استوار تر از قبل در جامعه بسیج مداحان  در سراسر کشور عزیزمان ایران و بلکه جهان اسلام در فراهم کردن زمینه ظهور حضرت ولیعصر ارواحنا له الفداه حرکت کرده و نظر لطف و عنایات آنحضرت را جلب نماییم.

 

از عناوین جهان مرثیه خوان ما را بس

23 خرداد 1396

خبرهای تازه